ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

Увага! ДВНЗ Херсонський державний аграрний університет» Запрошує пройти підвищення кваліфікації на базі Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки

Детальніше...

Оголошення!!!

18 квітня 2018 року в аудиторії 131 головного корпусу ДВНЗ «ХДАУ» відбудеться Конференція Первинної профспілкової організації викладачів Херсонського державного аграрного університету.

Порядок денний:

  1. Про роботу профспілкового комітету та виконання колективного договору у 2017-2018 рр.
  2. Про звіт ревізійної комісії.
  3. Різне.

Реєстрація делегатів конференції 1330 – 1355

Початок роботи конференції – 1400

Профком ДВНЗ «ХДАУ»

До уваги членів профспілки!

Детальніше...

Оголошується набір статей до ювілейного випуску видання

Детальніше...

Проводитиметься тренінг на тему «Практика та перспективи збільшення банку меліорованих земель. Створення дієвих моделей сільськогосподарського водопостачання».

21 березня 2018 року о 940 год. на базі регіонального тренінгового центру «Партнерство у сталому водопостачанні для сільськогосподарського розвитку» факультету водного господарства, будівництва та землеустрою Херсонського державного аграрного університету в рамках проекту USAID «Вода для агросектору» проводитиметься тренінг на тему «Практика та перспективи збільшення банку меліорованих земель. Створення дієвих моделей сільськогосподарського водопостачання».

Детальніше...

Виїзне заняття на ПрАТ «Чумак»

В рамках співпраці з UHBDP «Український проект бізнес – розвитку плодоовочівництва» під керівництвом д.с.-г.н., професора  Аверчева О.В. спільно з Інститутом підвищення кваліфікації та перепідготовки, студенти ІІІ – V курсів економічного факультету з викладачами кафедри економіки та фінансів доц. Бойко Л.О., ас. Карнаушенко А.С., Ярмоленко В.В., Давидко А. В. провели виїзне заняття студентів на базі ПрАТ «Чумак» з метою поєднання навчання і практики, роботи за фахом, яка сприятиме відпрацюванню необхідних компетенцій майбутніх фахівців.

Детальніше...

Щиро вдячні!

Наукова бібліотека щиро вдячна декану Агрономічного факультету Мринському Івану Миколайовичу за сприяння передплаті на 2018 рік комплекту журналів:

Детальніше...

Звіт аспірантів зі спеціальності 051 «Економіка»

 

14 березня 2018 року на кафедрі публічного управління та адміністрування було заслухано звіти аспірантів другого року навчання спеціальності 051 «Економіка».

 

Детальніше...

Семінар Консорціуму DOBRE з питань підвищення спроможності системи освіти у сфері публічного адміністрування

14-16 березня 2018 року члени кафедри публічного управління та адміністрування взяли участь у семінарі Консорціуму DOBRE з питань підвищення спроможності системи освіти у сфері публічного адміністрування, який був проведений експертами Малопольської школи публічного адміністрування (м. Краків, Польща).

Детальніше...

Відбувся захист звітів аспірантів за перше півріччя 2017-2018 року навчання по кафедрі економіки та фінансів

 

Відбувся захист звітів аспірантів за перше півріччя 2017-2018 року навчання по кафедрі економіки та фінансів.

 

Детальніше...

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті провідного вищого навчального закладу Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» - це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 18 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахунковий рахунок змінено з 01.01.2016 р.
новий р\р № 312 572 411 00 213
МФО 820172
код 00493020
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
За реквізитами та довідками звертатись
у соціально-економічний відділ, ауд. 78 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Підвищення кваліфікації кооперативних тренерів

Семінар організовано національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України за підтримки проекту Агроінвест у співпраці з Херсонським державним аграрним університетом та Херсонською обласною державною адміністрацією.

Президент НАСДСУРоман Корінець урочисто вручив всім учасникам сертифікати та побажав успіхів й натхнення в подальшій роботі на кооперативній ниві.