ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Реєстрація на ЄВІ вступників до магістратури

 
Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це тестування з іноземної (англійської, німецької, французької або іспанської) мови, який відбудеться 1 липня 2020 року.

ДОКЛАДНІШЕ

Вступ до магістратури

Шановні вступники, звертаємо вашу  увагу, що реєстрація на ЄВІ вступників на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), передувало складання додаткових фахових вступних випробувань.

ДОКЛАДНІШЕ

ІНФОРМУЄМО!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» в університеті продовжено карантин до 22 червня 2020 року.

Освітній процес усіх форм навчання в університеті на час карантину здійснюється за допомогою дистанційних технологій.

До стабілізації ситуації призупиняється також проведення масових заходів. Терміни карантину можуть змінитись у залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Новини Херсонського державного аграрного університету

«Екотуризм»- мандруй он-лайн.

Ніколи раніше екотуризм не був таким «м'яким» («soft tourism» або «tourism with soft touch to nature») як сьогодні. І нехай сьогодні ми ще не маємо змоги «відірватись від землі, під крилом авіалінії…», але багато цікавих місць по всьому світі ми можемо відвідати он-лайн. Мандруй он – лайн (http://34travel.me/post/nyc-museums). Віртуальні музеї та галереї до Ваших послуг.
Всі ці природні та соціальні зміни аналізуються та дискутуються під час викладання дисципліни «Екологічний туризм», для студентів спеціальності 101 «Екологія».

Детальніше...

Участь співробітників кафедри ботаніки та захисту рослин у Дні поля

04 червня 2020 року в.о. завідувача кафедри ботаніки та захисту рослин, доктор с.-г. наук, професор, науковий керівник Марковська О.Є. та асистент кафедри, здобувач наукового ступеня доктора філософії Гречишкіна Т.А. прийняли участь у Міжнародному дні поля Інституту зрошуваного землеробства «Інновації в сільському господарстві півдня України».

Детальніше...

Участь кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій у міжнародному дні поля

Сьогодні, 4 червня 2020 року, колектив кафедри Гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій у складі професора Морозова Володимира, доцентів Волочнюка Євгенія, Васюти Володимира, асистента Нікітенко Марії та здобувача вищої освіти другого (магістерського) рівня Онісімова Юрія, прийняв участь у Міжнародному Дні поля, який проводився на базі Інституту зрошуваного землеробства НААН України.

Детальніше...

Дистанційне навчання. Нові виклики: тепер й іспити в онлайн режимі

Екзаменаційна сесія на кафедрі фізики та загальноінженерних дисциплін відбувається відповідно до графіка та розкладу, затверджених закладом освіти. Проведення заліків та іспитів проводиться дистанційно в синхронному режимі та із забезпеченням надійної ідентифікації здобувачів, згідно з інструкцією, наданою деканатом.

Детальніше...

Наукові доробки працівників вишу: Колективна монографія щодо сучасних тенденцій в обліку і оподаткуванні

Наукова бібліотека вітає авторів і дякує за подарунок. З монографією можна ознайомитися в Електронному Репозитарії наукових публікацій Херсонського державного аграрного університету та у фонді наукової бібліотеки.

Детальніше...

Незвична сесія – особливої весни 2020 на кафедрі генетики та розведення с.г. тварин ім. В.П.Коваленка

Цьогорічна весна видалася дуже незвичною, враховуючи особливості дистанційного навчання. Під час карантину здобувачі спеціальності 212 - «Ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза» працюють у ветеринарних лабораторіях області, у тому числі заповідника «Асканія-Нова», та набувають практичних навиків: визначають причини загибелі тварин, досліджують біологічний матеріал, проводять власні дослідження.

Детальніше...

Скопус подовжено

 

Шановні співробітники та студенти!

Наукова бібліотека рада повідомити,  що доступ до наукометричних баз даних Scopus  та Web of Science для нашого університету продовжено! 

 

Детальніше...

Web of SCIENCE та SCOPUS нові статті науковців ХДАЕУ

Web of SCIENCE та SCOPUS нові статті науковців ХДАЕУ

Детальніше...

Студентська науково-практична онлайн-конференція за секцією «Облік, оподаткування та фінансування діяльності малих і середніх підприємств»

15 травня в рамках проведеної студентської науково-практичної конференції «Розвиток малого та середнього підприємництва в аграрному секторі півдня України» відбулося засідання секції «Облік, оподаткування та фінансування діяльності малих і середніх підприємств» по кафедрі обліку і оподаткування в он-лайн режимі. У роботі заходу активну участь приймали 24 здобувачі вищої освіти другого, третього і четвертого року навчання.

Детальніше...

Ми навчаємося у найкращому виші Півдня України і ВАМ рекомендуємо!

Здобувачі вищої освіти Херсонського державного аграрно-економічного університету рекомендують навчатися  у цьому престижному закладі. Адже університет має багато переваг. Зміни, які відбуваються у ньому, націлені на  підготовку висококваліфікованих спеціалістів із затребуваних напрямів. Нові спеціальності у виші приваблюють сучасними підходами і новітніми стандартами.

Детальніше...

Співпраця ХДАЕУ із сільськогосподарськими товаровиробниками

Продуктивно й насичено проходить весна не лише в стінах Херсонського державного аграрно-економічного університету, а й на землях навчально-дослідної дільниці. Так, 27 травня, під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності Олександра Аверчева були закладені демонстраційні досліди з пластичності гібридів соняшнику таких провідних компаній, як:

Детальніше...

Участь кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В.Пилипенко в проекті підготовки тренерів-консультантів з питань безпечності харчових продуктів

Нові реалії, які постали перед науково-педагогічними працівниками в умовах пандемії, внесли корективи в систему освіти через організацію та запровадження навчання в дистанційному режимі. Введення карантинних обмежень ускладнили й ситуацію підвищення кваліфікації, отримання додаткових знань та навичок для розширення своїх фахових можливостей. Вирішення проблеми, з якою нам довелося зіткнутися і яка, очевидно, прийшла надовго, стало можливим через проведення семінарів, тренінгів, мастер-класів в онлайн-форматі з використанням платформи конференц-зв'язку Zoom. 28 травня для керівників та фахівців підприємств аграрного сектору та виробників харчових продуктів було проведено тренінг з метою підготовки бізнесу до перевірок з державного контролю.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 08.01.2020)

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua