ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

Державне агентство рибного господарства оголошує конкурс

Державне агентство рибного господарства оголошує конкурсний відбір наукових, науково-технічних робіт, що плануються до виконання за рахунок коштів державного бюджету у 2020 році.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS


Нові статті науковців

Херсонського державного аграрного університету,

які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Проведення літньої навчальної практики з інженерної геодезії з основами геоінформатики в умовах тривалого карантину

На кафедрі науки про Землю триває літня навчальна практика з інженерної геодезії з основами геоінформатики для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти першого року навчання факультету ВГБЗ зі спеціальностей 103 – Науки про Землю, 192 «Будівництво та цивільна інженерія» і 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології». Практика проходить у відповідності до всіх карантинних норм, що введені на території України.

Детальніше...

Захист випускних кваліфікаційних робіт на агрономічному факультеті

З 12 по 26 червня 2020 року на агрономічному факультеті відбувався захист випускних кваліфікаційних робіт першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на денній та заочній формі навчання. Екзаменаційну комісію очолював голова Ради роботодавців факультету, керівник ТОВ «СП «Злато Таврії» Йосипенко Ігор Васильович. 

Детальніше...

Вітаємо з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України!

Вітаємо студентку економічного факультету спеціальності 071 - «Облік і оподаткування» Юлію КИРИЧЕНКО з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України (розпорядження №692-р «Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти та аспірантам»).

Детальніше...

25 червня 2020 року в Херсонському державному аграрно-економічному університеті відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 67.830.01

 

25 червня 2020 року в Херсонському державному аграрно-економічному університеті відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 67.830.01

 

Детальніше...

Завершено захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня на кафедрі будівництва

26 червня 2020 року завершила роботу Екзаменаційна комісія з атестації здобувачів вищої освітипершого (бакалаврського) рівня – публічний захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти п’ятого року заочної форми за напрямом підготовки 6.060101 «Будівництво» та третього року (за скороченим терміном) навчання зі  спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Детальніше...

Захист випускних кваліфікаційних робіт онлайн

З 23 по 26 червня 2020 року відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти факультету водного господарства, будівництва та землеустрою денної та заочної форм навчання першого (бакалаврського рівня) четвертого року навчання зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» в режимі онлайн.

Детальніше...

Творча робота в наукових гуртках – шлях до професійної майстерності випускників ДВНЗ «ХДАУ»

На кафедрі гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних  технологій плідно працює науковий гурток «Еколого-меліоративних технологій» (науковий керівник гуртка – професор Морозов В.В.). Основним педагогічним прийомом є індивідуальна робота з кожним членом гуртка над реальною гідротехнічною проблемою. Працюючі в  гуртку, здобувачі вищої освіти набувають професійний досвід, вирішення актуальних проблем водного господарства, виступів на конференціях і семінарах, підготовки публікації. 

Детальніше...

Захист кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальності «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

З 23 по 25 червня на кафедрі «Гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій» відбувся захист кваліфікаційних бакалаврських робіт зі спеціальності «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології». Захист проходив у відповідності до всіх карантинних норм, що введені на території України.

Детальніше...

Вітаємо із успішним захистом кваліфікаційних робіт бакалаврів денної форми навчання зі спеціальності 103-Науки про землю факультету водного господарства, будівництва та землеустрою

24 червня 2020 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти четвертого року денної форми навчання освітньо-професійної програми «Науки про Землю» зі спеціальності 103 - Науки про Землю факультету водного господарства, будівництва та землеустрою.

Детальніше...

Студентське життя на виробничій та навчальній практиці

На біолого-технологічному факультеті завершились он-лайн сесії і розпочались навчальні та виробничі практики. Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти  проходять дистанційно навчальну практику з розведення тварин та проявляють інтерес до сучасних технологій.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 08.01.2020)

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановне товариство!

У зв’язку із набранням чинності Закону України від 19 вересня 2019 року № 117-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади» (далі по тексту – Закон), внаслідок якого дії постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» суперечать вищезазначеному Закону та відповідно листа-роз’яснення Державного агентства з питань державної служби від 11 жовтня № 79 –р/з з 25 жовтня 2019р. припиняється робота атестаційної комісії для проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою в Державному вищому навчальному закладі «Херсонський державний аграрний університет».

Внесені зміни до пункту 5 частини першої статті 25 вищезазначеного Закону передбачають, що переможець конкурсу, оголошеного після 25 вересня 2019 року, має надати копії документів про підтвердження рівня вільного володіння державною мовою. Такими документами, на думку Національного агентства з питань державної служби, можуть бути, зокрема, документи державного зразка про середню/вищу освіту, в яких зазначено про вивчення предмету/дисципліни, що підтверджують знання української мови, та посвідчення щодо вільного володіння державною мовою, отримані до 25 жовтня 2019 року.

РОЗ’ЯСНЕННЯ

Телефон для довідок: 095 367 00 54 - Карташова Ольга Григорівна