ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Розвиток сільських територій

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановне товариство! 

Прийом заяв для отримання посвідчень відповідно п. 56 постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» (за наявності відмінної оцінки в документах про освіту) – здійснюється з 28 серпня 2017 року за адресою: м. Херсон. вул. Стрітенська, 23, аудиторія 85.

Прийом заяв для проходження атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою, здійснюється з 28 серпня 2017 року відповідно Порядку реєстрації заяв за адресою: м. Херсон. вул. Стрітенська, 23 (головний учбовий корпус), аудиторія 85 або на електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Атестаційні сесії щодо вільного володіння державною мовою для осіб, які претендують на вступ на державну службу для проходження атестації в групі ( не менше 5 осіб), проводяться відповідно графіку.

Атестаційні сесії проводять також у разі потреби (за індивідуально визначеним графіком) з 28 серпня 2017 року.

Усі зміни та можлива додаткова інформація оприлюднюється на сайті університету в розділі «Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою».

Заяви приймаються відповідно Порядку реєстрації заяв, розміщеного на сайті університету в рубриці Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу за посиланням http://ksau.kherson.ua/atest.html.

Контактна особа: Глушко Тетяна Вікторівна, тел. 41-44-20,

моб. 050-722-01-61, 096-077-67-76 

Додаткова інформація:

Для осіб, які бажають підвищити рівень знання та комунікативної компетенції з української мови, пропонуються з 11 вересня 2017 року курси у групах не менше 10 осіб:

  • з підготовки до атестації з української мови обсягом 40 годин;
  • з вивчення української мови обсягом 80 та 120 годин.

Запрошуємо всіх бажаючих!