ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановне товариство!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» та відповідно листа Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України від 07 квітня 2017 р. № 6.3-842, Державний вищий навчальний заклад «Херсонський державний аграрний університет» проводить атестацію осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

Прийом заяв для проходження атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою здійснюється не пізніше ніж за два дні до проведення атестації за адресою: м. Херсон. вул. Стрітенська, 23 (головний учбовий корпус), аудиторія 86, або по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Атестаційні сесії щодо вільного володіння державною мовою для осіб, які претендують на вступ на державну службу для проходження атестації в групі ( не менше 5 осіб), проводяться відповідно графіку. Атестаційні сесії проводять також у разі потреби (за індивідуально визначеним графіком).

Прийом заяв для отримання посвідчень відповідно п. 56 постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» (за наявності відмінної оцінки в документах про освіту) здійснюється за адресою: м. Херсон. вул. Стрітенська, 23, аудиторія 86. До заяви повинні бути додані копії документа про відповідний рівень освіти та усіх необхідних до нього додатків. Прийняття таких документів проводиться виключно від особи, яка претендує на зайняття посади державної служби, здійснюється при цьому звірка копій наданих документів з їх оригіналами, що засвідчується відповідними відмітками на копіях або у інший спосіб.

Усі зміни та можлива додаткова інформація оприлюднюється на сайті університету в розділі «Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою».

Заяви приймаються відповідно Порядку реєстрації заяв, розміщеного на сайті університету в рубриці Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу за посиланням http://ksau.kherson.ua/atest.html.

З усіх питань, пов'язаних з проходженням атестації щодо вільного володіння державною мовою та отримання посвідчення:

- звертатися на кафедру публічного управління та адміністрування за адресою: м. Херсон, вул. Стрітенська, 23 (головний учбовий корпус, 2 поверх), аудиторія 86;

- телефонувати за номерами: моб. 095-367-00-54;

- надсилати повідомлення по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа: Карташова Ольга Григорівна

Запрошуємо всіх бажаючих!