ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Вітаємо шановні освітяни!

Запрошуємо студентів та викладачів вашого ЗВО взяти участь у проєкті «Skills Up Camp. Національна програма розвитку лідерства та кар'єрних можливостей молоді». Проєкт покликаний розвивати новий формат навчання в Україні, залучати молодь до активного громадського життя, розвивати її лідерський потенціал. Участь можуть братии студенти всіх напрямків та спеціальностей. Для викладачів залучення молоді у проєкт надасть інноваційні інструменти для підвищення зацікавленості молоді у навчальний процес та отримання практичного досвіду.

Детальніше...

Підвищення кваліфікації та участь у вебінарі викладачів кафедри ботаніки та захисту рослин

З 04 по 18 жовтня 2021 року доцент кафедри ботаніки та захисту рослин Урсал В.В. та асистент Ходос Т.А. пройшли навчальний курс "Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти", який було організовано Міністерством освіти і науки України за підтримки Google України.

Детальніше...

Закінчила свою роботу осіння сесія Школи математики

Ось і закінчила свою роботу осіння сесія Школи математики кафедри менеджменту та інформаційних технологій. Це були незабутні зустрічи, враження! Скільки нового, цікавого та корисного засвоїли наші слухачи! Ми не кажемо "До побачення!" Ми кажемо "До нової зустрічи!" на весняному інтенсв-курсі Школи математики у ХДАЕУ!

Детальніше...

Продовжуємо знайомство з ТОВ «Агробізнес» «Мар’янівською сироварнею»

22 жовтня 2021 року здобувачі четвертого року навчання біолого-технологічного факультету спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки  продукції тваринництва» Херсонського державного аграрно-економічного факультету отримали можливість у режимі онлайн ознайомитися з процесами крафтового виробництва сирів у «Мар’янівський сироварні» ТОВ «Агробізнес».

Детальніше...

Міжнародне стажування викладачів кафедри інженерії харчового виробництва

12 жовтня 2021р. завершилося міжнародне стажування викладачів кафедри інженерії харчового виробництва ХДАЕУ в контексті міжнародної програми "Видатні особистості: вивчення досвіду та професійних досягнень для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу" у Дубаї, Римі, Нью-Йорку, Єрусалимі, Пекіні. Початок школи Кулінарної майстерності для її учасників розпочався 20.10.2021 р. з привітального слова викладачів кафедри інженерії харчового виробництва ХДАЕУ  та продовжився майстер-класом від здобувачів вищої освіти спеціальності  181 "Харчові технології" з приготування відомого та всім улюбленого салату "Цезарь" в умовах навчальної лабораторії  здорового харчування.

Детальніше...

Розробка нового виду питного йогурту здобувачки вищої освіти спеціальності 181 Харчові технології

05.10.2021 р. здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 181 «Харчові технології» Бариляк Олена пройшла перший етап конкурсного відбору на заміщення вакантної посади «Технолог з розробки нового виду продукту» компанії ТОВ «Данон Дніпро» та презентувала керівництву розробку рецептури нового виду питного йогурту з додаванням гарбузового пюре, насіння гарбуза та цукатів з яблук. Сподіваємося, що керівництво компанії позитивно оцінить нову розробку, а Олена після закінчення навчання в ХДАЕУ стане кваліфікованим технологом провідної міжнародної компанії з виробництва молочних продуктів.

Детальніше...

Осіння Школа кулінарної майстерності

Традиційно, у період шкільних канікул кафедра інженерії харчового виробництва провела Школу кулінарної майстерності для школярів, які бажають навчитися готувати корисну, смачну і привабливу їжу. Заняття проходили в онлайн-режимі. Здобувачі бакалаврського і магістерського рівнів спеціальності 181 «Харчові технології» презентували свої знання і практичні навички в умовах нової лабораторії здорового харчування яка має сучасне професійне обладнання. Готували традиційний салат «Цезарь», але за власною технологією та з інноваційними інгредієнтами,  страву ресторанної подачі за розробленою рецептурою - філе райдужної форелі з пюре із авокадо і мікрозеленню, вирощеною власноруч, вчили школярів презентувати страви за допомогою технології карвінг (фігурне вирізання овочів і фруктів).

Детальніше...

ІV Міжнародна науково-практична конференція «Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування в контексті сталого розвитку» до дня пам’яті професора Ю.В. Пилипенка

У міжнародному науковому просторі Херсонський державний аграрно-економічний університет відомий своїми науковими традиціями. Щорічно, наприкінці жовтня, проводиться Міжнародна науково-практична конференція «Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування в контексті сталого розвитку», яку присвячено до дня пам’яті професора Ю.В. Пилипенка. Пленарне засідання розпочалося привітальним словом ректора університету Юрія КИРИЛОВА, який подякував учасникам за співпрацю та приділену увагу до заходу.

Детальніше...

Останній день роботи школи ZNO Prep

Сьогодні, 22 жовтня, завершила свою тижневу роботу школа англійської мови ZNO Prep. Корелятивні сполучники, фразові дієслова, особливості написання офіційного листа – це ті корисні теми, які сьогодні опанували учасники нашої школи завдяки майстерності викладачів Юлії Главацької, Світлани Макухіної та Олени Кан.

Детальніше...

Найкращі навчаються в Школі математики ХДАЕУ!

Найкращі навчаються в Школі математики ХДАЕУ! Активні, цілеспрямовані, сучасні школярі впевнено йдуть до своєї мети і ми в цьому їм допомагаємо. Сьогодні продовжили розв'язувати задачі з теорії ймовірності, розглянули завдання з теми «Функціональна залежність» та «Нерівності». Викладачі кафедри менеджменту та інформаційних технологій впевнені, що наша співпраця була корисною та продуктивною, та бажають успіхів у подальшому навчанні!

Детальніше...

Викладачі кафедри професійної освіти успішно пройшли онлайн-курс "Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти"

В.о. завідувача кафедри професійної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Варнавська І.В. і старший викладач кафедри професійної освіти,  кандидат педагогічних наук Черненко Н.І. успішно пройшли навчання керівників закладів вищої, фахової передвищої освіти, викладачів за онлайн-курсом "Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти"   (4-18 жовтня 2021 року). Метою курсу було розширення можливості використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу.

Детальніше...

Участь науковців та здобувачів ХДАЕУ у Державній програмі зариблення водойм Півдня України

Поповнення популяцій водних біоресурсів є стратегічно важливим для рибного господарства, адже це робота здійснюється на перспективу для забезпечення продовольчої безпеки нашої країни, відмітив голова Херсонської обласної ради Олександр САМОЙЛЕНКО. Тому актуальним на ринку праці є потреба у конкурентоспроможних фахівцях рибного господарства.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонський державний аграрно-економічний університет.

ХДАЕУ – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електрону мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Предмети ЗНО 2021

У 2021 році при вступі до Херсонського державного аграрно-економічного університету

діють результати ЗНО 2018-2021 рр.

 

ПЕРЕЛІК ПРЕДМЕТІВ ЗНО  2021

Ступінь вищої освіти «МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР»

Початковий рівень (короткий цикл) вищої освіти

Термін навчання – 1 рік 10 місяців

Спеціальність

Конкурсні предмети

перший предмет

другий предмет

1

071 Облік і оподаткування

Українська мова та література

 

математика або історія України, або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

2

081 Право

Українська мова та література

математика або історія України, або іноземна мова,

3

193 Геодезія та землеустрій

Українська мова

математика або історія України, або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

4

204 Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва

Українська мова

математика або історія України, або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

 ПЕРЕЛІК ПРЕДМЕТІВ ЗНО    на спеціальності ХДАЕУ для здобуття освітнього ступеня «БАКАЛАВР» та «МАГІСТР»

Освітня програма

Конкурсні предмети

перший предмет

другий предмет

третій

 предмет

АГРОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Агрономія

Українська мова

біологія

історія України або іноземна мова, або математика, або географія, або фізика, або хімія

Захист і карантин рослин

Українська мова

біологія

історія України або іноземна мова, або математика, або географія, або фізика, або хімія

Садівництво та виноградарство

Українська мова

біологія

історія України або іноземна мова, або математика, або географія, або фізика, або хімія

БІОЛОГО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Харчові технології

Українська мова

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва

Українська мова

біологія

історія України або іноземна мова, або математика, або географія, або фізика, або хімія

Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза

Українська мова

біологія або математика

хімія або фізика

ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Професійна освіта (Економіка)

Українська мова

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Економіка

Українська мова та література

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Облік і оподаткування

Українська мова та література

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Фінанси, банківська справа та страхування

Українська мова та література

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Маркетинг

Українська мова та література

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Менеджмент

Українська мова та література

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Менеджмент ІТ

Українська мова та література

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Українська мова та література

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Готельно-ресторанна справа

Українська мова та література

іноземна мова

історія України або математика, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Туризм

Українська мова та література

іноземна мова

історія України або математика, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Публічне управління та адміністрування

Українська мова та література

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

ФАКУЛЬТЕТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

Водні біоресурси та аквакультура

Українська мова

біологія

історія України або іноземна мова, або математика, або географія, або фізика, або хімія

Лісове господарство

Українська мова

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Садово-паркове господарство

Українська мова

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Екологія

Українська мова

біологія

історія України або іноземна мова, або математика, або географія, або фізика, або хімія

Науки про Землю

Українська мова

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Технології захисту навколишнього середовища

Українська мова

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

ФАКУЛЬТЕТ АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Українська мова

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Архітектура та містобудування

Українська мова та література

математика

творчий конкурс

Дизайн

Українська мова та література

математика

творчий конкурс

Будівництво та цивільна інженерія

Українська мова

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Геодезія та землеустрій

Українська мова

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

Українська мова

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

 ПЕРЕЛІК ПРЕДМЕТІВ ЗНО  на спеціальності ХДАЕУ для здобуття освітнього ступеня «БАКАЛАВР» на базі ОКР «Молодший спеціаліст» 

Освітня програма

Конкурсні предмети

перший предмет

другий предмет

бюджет

контракт

АГРОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Агрономія

Українська мова

історія України

іноземна мова, або математика, або біологія, географія, або фізика, або хімія

Захист і карантин рослин

Українська мова

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Садівництво та виноградарство

Українська мова

історія України

іноземна мова, або математика, або біологія, географія, або фізика, або хімія

БІОЛОГО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Харчові технології

Українська мова

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва

Українська мова

історія України

іноземна мова, або математика, або біологія, географія, або фізика, або хімія

Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза

Українська мова

історія України

іноземна мова, або математика, або біологія, географія, або фізика, або хімія

ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Економіка

Українська мова та література

 

історія України

математика або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Облік і оподаткування

Українська мова та література

Математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Фінанси, банківська справа та страхування

Українська мова та література

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Менеджмент

Українська мова та література

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Менеджмент ІТ

Українська мова та література

історія України

математика або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Українська мова та література

історія України

біологія або іноземна мова, або математика, або географія, або фізика, або хімія

Готельно-ресторанна справа

Українська мова та література

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Туризм

Українська мова та література

історія України

математика або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Публічне управління та адміністрування

Українська мова та література

історія України

математика або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

ФАКУЛЬТЕТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

Водні біоресурси та аквакультура

Українська мова

історія України

іноземна мова, або математика, або біологія, географія, або фізика, або хімія

Лісове господарство

Українська мова

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Садово-паркове господарство

Українська мова

історія України

іноземна мова, або математика, або біологія, географія, або фізика, або хімія

Екологія

Українська мова

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Науки про Землю

Українська мова

історія України

іноземна мова, або математика, або біологія, географія, або фізика, або хімія

Технології захисту навколишнього середовища

Українська мова

історія України

іноземна мова, або математика, або біологія, географія, або фізика, або хімія

ФАКУЛЬТЕТ АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Українська мова

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, географія, або фізика, або хімія

Архітектура та містобудування

Українська мова та література

історія України

іноземна мова, або математика, або біологія, географія, або фізика, або хімія

Будівництво та цивільна інженерія

Українська мова

історія України

іноземна мова, або математика, або біологія, географія, або фізика, або хімія

Геодезія та землеустрій

Українська мова

історія України

іноземна мова, або математика, або біологія, географія, або фізика, або хімія

Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

Українська мова

математика

історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія