ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

 

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Профорієнтаційна робота кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов

2 лютого 2023 року кафедра готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов провела традиційну зустріч з учнями 11 класів Херсонського ліцею журналістики, економіки та правознавства Херсонської міської ради.

Детальніше...

Профорієнтаційний захід кафедри лісового та садово-паркового господарства

Профорієнтаційні заходи для учнів міста Херсон тривають. Першого лютого було проведено он-лайн зустріч доцента кафедри лісового та садово-паркового господарства Бойко Тетяни з учнями 11 та 9 класів Херсонської спеціалізованої школи №57.

Детальніше...

Профорієнтаційна робота у Білозерському ліцеї №1 ім. О.Я. Печерського

ХДАЕУ багато років плідно співпрацює з навчальним закладом Білозерським ліцеєм № 1 ім. О.Я. Печерського. В арсеналі спільної роботи і Дні відкритих дверей, і святкові заходи на День вишиванки і День українського козацтва та захисника України, і спортивні змагання.

Детальніше...

Науковці ХДАЕУ візьмуть участь у майбутній розбудови науки і бізнесу Херсонщини

Новий 2023 рік обов’язково буде роком перемоги України. І зовсім скоро прийде довгоочікуваний етап розбудови, відродження та розвитку країни, бізнесу, науки. Тому саме час готувати фундамент для нових реалій та формувати партнерські відносини з метою створення майбутніх проєктів задля ревіталізації рідного регіону.

Детальніше...

Студенти сказали «Евріка!» на початку нового семестру.

В останній день січня місяця на кафедрі землеробства відбулось засідання наукового гуртка «Землероб» у форматі Зум-конференції.

 

Детальніше...

Профорієнтаційний захід. Про університет, НМТ, підготовчі курси та багато іншого.

Не дивлячись на нелегкі для країни часи життя триває, віра не згасає, а плани на щасливе та успішне майбутнє будуються.

 

 

Детальніше...

Бій під Крутами – бій за майбутнє України

Патріотичне виховання студентської молоді – важлива складова виховного процесу. 30 січня 2023 року відбулася зустріч куратора Жанни Олександрівни Шаталової зі здобувачами вищої освіти групи третього курсу спеціальності 193 Геодезія та землеустрій в режимі он-лайн.

Детальніше...

Відбулася гостьова лекція на тему: «Аналіз стану складних технічних конструкцій, їх залишкового ресурсу та вплив на надійність»

31 січня 2023 року відбулась гостьова лекція д.т.н., головного наукового співробітника Інституту водних проблем і меліорації Кузьмич Людмили Володимирівни на тему: «Аналіз стану складних технічних конструкцій, їх залишкового ресурсу та впливу на надійність». На зустріч були запрошенні студенти та викладачі університету.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Вітаємо авторів!

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Відкрита лекція на кафедрі екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка

25 січня 2023 року в Херсонському державному аграрно-економічному університеті для студентів 3 курсу спеціальності «101 Екологія», та 183 «Технології захисту навколишнього середовища» була проведена відкрита лекція засобами платформи Zoom на тему: «Використання геоінфоромаційних систем та дистанційного зондування Землі для моніторингу стану ґрунтів».

Детальніше...

Профорієнтація – шлях до формування конкуренто-спроможного випускника

30 грудня 2023 року відбулась on-line зустріч доцента кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії Віктора ЗАВОДЯННОГО з учнями 11 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради.

Детальніше...

Академічна мобільність викладачів кафедри ботаніки та захисту рослин

25 січня 2023 р. українська делегація науковців, до складу якої увійшли викладачі кафедри ботаніки та захисту рослин – професор Марковська О.Є. і член-кореспондент НААН Дудченко В.В., відвідали Кизилординський університет ім. Коркит ата та прийняли участь у засіданні круглого столу на тему: «Розвиток насінництва у Кизилординській області».

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
В.о. ректора університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із майже 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

Реквізити для оплати

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електронну мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua