ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Онлайн-лекція «Актуальні питання вакцинації в умовах епідемії COVІD-19»

13 жовтня 2021 року на біолого-технологічному факультеті Херсонського державного аграрно-економічного університету спеціальності 212 - Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза в рамках програми «Здорова нація» відбулася онлайн-лекція «Актуальні питання вакцинації в умовах епідемії COVІD-19».
Спікер - кандидат ветеринарних наук, старший викладач кафедри ветеринарії, гігієни та розведення тварин імені В. П. Коваленка Катерина Юріївна Колеснікова.

Детальніше...

Лекція для здобувачів третього (освітньо-науково рівня) вищої освіти за підтримки Програми USAID

Проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Аверчев Олександр Володимирович та здобувачі третього (освітньо-науково рівня) вищої освіти спеціальності 051 Економіка, в рамках дисципліни «Аграрна економіка», мали змогу долучитися до онлайн-лекції бізнес-моделі Ресурсного онлайн центру «Кращі АГРО практики для ММСП» від  BestAgro. Проєкт реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Детальніше...

Науково-практичний онлайн семінар від представників компанії Danone для здобувачів вищої освіти спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

У рамках роботи лабораторного комплексу кафедри  технологій переробки та зберігання сільськогосподарської продукції  провідними фахівцями компанії Danone був проведений інтерактивний  вебінар з якості молочної продукції для здобувачів вищої освіти спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції  тваринництва. У заході прийняли участь науково-педагогічні працівники кафедри  та здобувачі вищої освіти початкового рівня (короткого циклу) 1 і 2 років навчання, першого (бакалаврського) рівня  1 та 4 років навчання, другого (магістерського) 2 року навчання.

Детальніше...

Зі святом наші любі захисники!!!

З прийдешнім святом привітали наших Захисників -  викладачів та студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», факультету архітектури та будівництва. З найщирішими побажаннями, мужності та наснаги Вам, наші чоловіки! Сердечно бажаємо Вам злагоди, здоров'я та витримки.

Детальніше...

До дня захисників України, вшанували пам'ять загиблих

На передодні Дня захисника України студенти та викладачі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України хвилиною мовчання.  Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну, хто сьогодні боронить нашу державу в зоні проведення антитерористичної операції.

Детальніше...

Вшанували пам'ять…

Викладачі факультету архітектури та будівництва до Дня захисника України, вшанували пам'ять хвилиною мовчання всіх загиблих  в АТО, серед яких викладач кафедри землеустрою, геодезії та кадастру старший викладач Угрін Федір Дмитрович. Поклали квіти до меморіальних дошок, з метою вшанування мужності та героїзму.

Детальніше...

Право на освіту: правопросвітницький захід для кримської молоді Аграрно-Економічного університету

В рамках реалізації положень Меморандуму про співпрацю між Представником Уповноваженого Верховної Ради з дотримання прав жителів АР Крим та м. Севастополя та Херсонським державним аграрно-економічним університетом та виконання Плану заходів із реалізації Стратегічних напрямів діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на 2021 рік, Плану проведення правопросвітницьких заходів регіональним представництвом в АР Крим  та м. Севастополі 12 жовтня 2021 року була проведена лекція із залученням студентської молоді з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та м. Севастополя на тему: «Право на освіту. Соціальне забезпечення внутрішньо переміщених осіб».

Детальніше...

Співпраця продовжуються

На базі ННЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Херсонський державний аграрно-економічний університет у вересні-жовтні провів стажування працівників Одеського державного аграрного університету. У період з 20 вересня по 5 жовтня на кафедрі загальноекономічної підготовки під керівництвом кандидата економічних наук, доцента Наталії Аверчевої науково-педагогічні працівники Одеського державного аграрно-економічного університету активно вивчали та обговорювали тему вдосконалення освітнього процесу та методики проведення занять з фахових дисциплін.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

 Нові статті науковців

Херсонського державного аграрно-економічного університету,

які опубліковані в базах даних Web of Science та Scopus

Детальніше...

Вебінар для майбутніх учасників нових конкурсів НФДУ

Вебінар для майбутніх учасників нових конкурсів НФДУ «Людина, суспільство, наука перед сучасними викликами інноваційні дослідження в суспільно-гуманітарній сфері» та «Передові дослідження в галузі математичних, природних і технічних наук». Протягом вебінару будуть розглянуті умови щодо участі у проголошених конкурсах НФДУ, надані консультації стосовно оформлення проєктних заявок й супровідних документів та практичні поради щодо роботи із автоматизованою системою ПЗ "Конкурс проєктів НФДУ".

Детальніше...

Щотижневе засідання ректорату

11 жовтня під головуванням першого проректора, проректора з НПР Вікторії Грановської відбулося засідання ректорату, присвячене поточній діяльності університету та плануванню роботи на найближчий тиждень. Обговорено особливості організації роботи університету та освітнього процесу в умовах можливого переходу до червоної зони у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. Наголошено на необхідності безумовного виконання наказу Міністерства охорони здоров'я України «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням» та наголошено на необхідності щеплення як для НПП, так і для всіх співробітників закладу вищої освіти, посиленні протиепідеміологічних заходів та дотриманні карантинних вимог в університеті.

Детальніше...

Міжнародна лекція як активний метод навчання в Аграрно-Економічном університеті

У контексті реалізації академічної мобільності здобувачів вищої освіти Університету з метою підвищення якості вищої освіти, ефективності наукових досліджень та гармонізації стандартів вищої освіти, 08 жовтня 2021 року була проведена лекція англійською мовою на тему: «Підприємництво, як компетенція ХХІ століття». Лектором виступила Agnieszka FARON – доктор, заступник  декана зі студентських питань Університету бізнесу у Вроцлаві (Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu, Poland).

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонський державний аграрно-економічний університет.

ХДАЕУ – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

вимоги до матеріалів на сайт

про електрону мережу ХДАЕУ

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua